Mājas lapas izstrāde

Piedāvājam dažādu sarežģītības pakāpju mājas lapas izveidi. Web Izstrāde sākot no vienkāršām vizītkaršu tipa mājas lapām un beidzot ar interneta portāliem, kuri atbalsta vairākas valodas, kategoriju sadaļas.

Mājas lapas izveides izmaksas ir ārkārtīgi individuālas, jo tas ir atkarīgs no katra klienta īpašajām velmēm un prasībām. Vienkāršākas mājas lapas izveides cena sākot no 350 €. 

Šāda veida mājas lapa saucas - vizītkartes tipa mājas lapa.

Vizītkartes tipa mājas lapas izveide

Vizītkartes tipa mājas lapas satur pašu svarīgāko informāciju par uzņēmumu/personu: kontaktinformāciju, logotipu, un nelielu uzņēmuma aprakstu. Tā ir veidota bez papildus sadaļām, vienkāršā, korporatīvā stilā .

Nepieciešama individuāla mājas lapu izstrāde? Droši sazināties ar mums +371 23202363 vai [email protected].

Mājas lapas izveides cenas

Katrai lapai tiek piemērota sava izstrādes cena, apzinot klienta pieprasītākās lapu modifikācijas, esam izveidojuši trīs mājas lapu bāzes izstrādes pakas. Apskatīt un uzzināt izstrādes cenas var sadaļā mājas lapas izveides cenas. Piedāvājam arī citus web izstrādes pakalpojumus: Mājas lapas struktūras SEO Optimizāciju; Mājas lapas dizainu un redizainu; Logo, banneru un korporatīvais stila izveidi; Interneta veikalu izstrādi; Mājas lapu uzturēšanu (hostings).

Kā notiek mājas lapu izstrāde?

Strātēgija

Mēs analizējam Jūsu nodarbības veidu un mērķauditoriju. Atklājam kas ir Jūsu klienti.

Dizains

Jūsu uzņēmuma stila izstrāde, logotips, krāsas un toņi. Dizains kas ir zimēts tieši Jums un Jūsu nodarbības veidam.

Izstrāde

Mēs parveršam Jūsu idejas realitātē. Tiek uzsākts izstrādes process uz "mūsu izstrādes servera" arī Jūs varēsiet sekot izstrādes procesam.

Atbalsts

Tad kad mājas lapa ir pabeigta un pilnībā iztestēta uz dažādām iericēm. Tiek uzsākts mājas lapas palaišanas process uz Jūsu servera.